Abant Butik Otel Seçenekleri ve Fiyatları – Kaliteli Hizmetler

 

Abant Butik Otel Rehberi – Ekonomik Tatil Fırsatları

Bolu’nun güneybatısında yer alan ve İstanbulluların kaçış rotası olarak bilinen Abant günübirlik ve hafta sonu tatillerine ev sahipliği yapmaktadır. Abant butik otel seçenekleri ise kısa süreli tatiller için en çok tercih edilen Abant konaklama alternatifleridir.

Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenleri ağırlayan Abant butik otelleri de Bolu’ya yaklaşık 35 km mesafede, Abant’ın eşsiz doğası içinde, çam ve köknar ağaçları ile kaplı bir alanda yer almaktadır. Bolu Abant butik oteller, daha çok geniş bir arazi üzerine kurulmuş tatil köyü tarzındadır.

Abant Gölü butik otel imkanları arasında en çok dikkat çeken balayı paketleridir. Yılın 12 ayı yeni evlenen çiftlere özel hizmet sunan butik oteller, ekonomik fiyatları ve imkanları ile dikkat çekmektedirler.

Abant Butik Oteller ve Sunulan İmkanlar

Abant butik oteller, Abant’ın en değmemiş doğasında, huzurlu ve sakin bir tatil arayanlar için idealdir. Yemyeşil çam ormanları içinde, dağ ve göl manzaralı odalarda konaklama fırsatı sunan butik oteller, şehir gürültüsünden ve stresinden uzak, doğada tatil geçirmek isteyenler için lüks otel imkanlarını aratmayan hizmetler sunmaktadırlar.

 

Sadece balayı ve romantik tatiller için değil aynı zamanda kurumsal organizasyonlar ve toplantılar için de tercih edilen Abant butik otel tesisleri, hem iş hem tatil yapmayı sağlamaktadır. Abant otelleri, toplantı ve kongre merkezleri sayesinde iş dünyasının da nabzını tutmaktadır.

Abant gölü butik otel, güler yüzlü hizmet anlayışıyla da konuklarını memnun etmektedir.

En çok tercih edilen Abant butik oteller:

 

Sarı ve beyaz nilüfer çiçekleri ile süslü Abant Gölü manzarasına sahip Abant butik oteller, çevresinde piknik, kamping, sportif olta balıkçılığı, yürüyüş, tekneyle, atla, faytonla gezinti ve buz pateni aktivitelerini gerçekleştirmeye de olanak tanımaktadır. Bisiklet turları ve yamaç paraşütü merkezlerine de yakın olan Abant butik otel, dolu dolu bir tatil geçirmeniz için sizlere rehberlik etmektedir.

7 – 15 oda kapasiteli Abant butik oteller, alacarte restoran ve oda servisi hizmetleri de vermektedir. Abant’ın lüks tesislerini aratmayan sade ve konforlu işletmeler;

 

Abant Gölü butik otel hizmetleri tatilinizin sorunsuzca geçmesini sağlarken huzurlu atmosferlerinin yanında barbekü partileri ve eğlence organizasyonlarıyla da memnuniyetinizi sağlamaktadır. Abant konaklama imkanları güney bölgelerinin tatil merkezlerini aratmamaktadır.

Abant Butik Otel Fiyatları – Her Bütçeye Uygun Konaklama

Abant butik otel fiyatları, göl kenarındaki işletmelere göre daha ekonomiktir. Abant gölü butik otel fiyatları yüksek olsa da gölden uzak tesislerin oda ücretleri yaklaşık 200 – 300 TL arasında değişmektedir.

 

Abant evleri, sahip oldukları imkanlara, sundukları hizmetlere, doğal ve tarihi miraslara yakınlıklarına, oda seçeneklerine ve istenen ekstra hizmetlere göre otel fiyatlarını belirlemektedirler. Abant butik otel fiyatları, erken rezervasyonlar ile düşürülebilmektedir. Dilerseniz tatilinizi şimdiden yaparak organizasyonunuzu ayarlayabilirsiniz.

Bolu Butik Oteller – Abant’a Alternatif Tatil Seçenekleri

Bolu Abant butik otel seçeneklerini beğenmeyen tatilciler Bolu butik oteller ile tatil yapabilirler. Hem Abant Gölü’ne hem de kent merkezine yakın olan işletmelerde güvenle konaklamak mümkündür. Villa Neva Butik Otel ve Hindiba Doğa Evi, Abant misafirlerinin en çok tercih ettiği tesislerdir. Erken rezervasyon yaptırarak Bolu butik otellerde de rahatlıkla kalabilirsiniz.

Abant Butik Otel Tavsiyeleri – Nerede Kalmalısınız?

Abant butik otel fiyatları uygun olunca ufak kaçamaklar için Abant’ı tercih edenlerin sayısı da fazla oluyor elbette. Bölgeye gelmeden önce de Abant otel tavsiyelerine de bakıyorlar haliyle. Bizim önerilerimiz ise göl manzarası ile dikkat çeken Abant Göl Evleri. Hem dağlara, hem ormanlara hem de masmavi göle komşu olmak isteyenler bu tesiste kalabilir.

Abant butik oteller, her mevsim sizleri bekler…

 

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri