Abant Bolu Dağ Evleri – Doğal Yaşamın İçinde Unutulmaz Bir Tatil!

 

Egzotik Dağ Evleri ve Tatil Fırsatları

Abant dağ evleri, Abant’ın huzurlu doğasında ve yemyeşil ormanlar içerisinde sakin bir tatil arayanlar için ideal konaklama imkanları sunmaktadır. Çam ve gürgen ağaçları içinde, göl ve dağ manzaralı evlerde kalmak isteyenler Abant dağ evi seçeneklerinden yararlanabilirler.

Tertemiz havası, şehrin kalabalığından uzak olması ve heyecanlı aktiviteleri ile doğada tatil yapmak isteyenler için lüks otel imkanlarını aratmayan hizmetler sunan Abant Bolu dağ evleri, güler yüzlü hizmet anlayışlarıyla konuklarını memnun etmektedir.

En çok tercih edilen Abant dağ evi işletmeleri:

  • Abant Göl Evleri
  • Yeşil Ev Abant
  • Abant Dere Otel
  • Abant Manzara Evleri
  • Abant Yeşil Vadi Konaklama

Abant konaklama seçenekleri arasında en eğlenceli ve heyecanlı olanlar dağ evleridir. Bisiklet turları ve yamaç paraşütü merkezlerine yakın olan Abant dağ evleri, özel dekorasyonları ve ailecek konaklamayı sağlayan mimarileri ile rahat bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır.

 

Abant Dağ Evleri ve Sunulan İmkanlar

Vadiler ya da yaylalar üzerine kurulu, gözlerden uzak bir bölgede yer alan Abant dağ evleri, oda servis hizmetleri de vererek konforlu zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Abant’ın lüks otellerini aratmayan masal evler:

 

Huzurlu atmosferlerinin yanında özellikle balayı ve sevgililer günü gibi özel günlerde tercih edilen ve Abant otelleri alternatifi olan Bolu dağ evleri, çiftlere özel organizasyonlarla da memnuniyet sağlamaya devam ediyor. 31 Aralık ve 14 Şubat günlerinde bembeyaz kar örtüleriyle kaplanan bölgede romantik anlar yaşanıyor. Dört yanı ağaçlarla çevrili Abant masal evleri özel günlere ev sahipliği yapıyor.

Abant Dağ Evi Fiyatları – Her Bütçeye Uygun Konaklama

Abant konaklama açısından dağ evi, masal evleri ve göl evleri gibi farklı seçenekler sunmaktadır. Yüksek tepelerdeki masal evleri ile göl evleri fiyatları aynı olmamaktadır. Dağ evlerinin fiyatları sunulan hizmetlere, tesis imkanlarına, tarihi ve doğal güzelliklere yakınlık durumuna, oda seçenekleri ve istenen ekstra hizmetlere göre değişmektedir.

Abant dağ evi fiyatları gecelik kişi başı 200 – 350 TL arasında farklılaşmaktadır. Erken rezervasyonlar sayesinde daha ekonomik bir tatil yapmak mümkündür.

 

Abant Göl Evleri – Göl Manzaralı Tatil Fırsatı!

Abant göl evleri, muhteşem Abant Gölü manzarası ile konuklarını ağırlıyor. Dağ evlerinin görkemini ve sakinliğini aratmayacak şekilde inşa edilen Abant göl evleri, göle 1 km mesafede bulunuyor.

Tabiat parkına da yakın olan Abant göl evleri, 14 odadan oluşuyor ve açık büfe kahvaltı hizmetleri sunuyor. Çocuklar için kar kızakları da otelde yer alıyor.

Bolu Dağ Evi Seçenekleri

Dileyen Abant misafirleri ise Bolu dağ evleri ile göl evlerine oranla daha masrafsız bir tatil geçirebilirler. Abant doğa köşkü ve masal evleri alternatifi olarak sunabileceğimiz Bolu dağ evleri, hem Abant Gölü’ne yakın olması hem de ulaşım ağının sıklığı nedeniyle tercih edilebilir. Abant dağ evlerinin sunduğu tüm imkanları sağlayan Bolu dağ evleri, her mevsim ziyaret edilebilir.

Yemyeşil ormanlar içerisinde, yıllardır ertelediği tatili yapmak isteyenler arasındaysanız Abant dağ evi fırsatlarını kaçırmamalısınız. Bu cennet coğrafyada muhteşem bir tatil sizleri bekliyor… Abant otel olarak huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

 

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri