Abant Havuzlu Oteller – En Çok Tercih Edilen Oteller ve Fiyatları

 

Bembeyaz Kar Manzaralarına Karşı Sıcacık Havuz Keyfi!

Abant şehirden kaçarak birkaç günlük tatil yapmak isteyenlerin merkezi. Bölgede bulunan 4 – 5 otelden konuklarına 5 yıldızlı otel konforunu yaşatan lüks tesisler, Abant havuzlu oteller olarak biliniyor. Yıl boyu kapalı havuzları ile misafirlerine yüzmenin keyfini ve ayrıcalığını yaşatan Abant otelleri, muhteşem Abant Gölü manzarası ile farklı bir deneyim sunuyor.

Yerli ve yabancı turistleri kendine hayran bırakan doğal cennette bulunan otellerin havuzları olimpik konforda düzenlenmiş oluyor. Bolu’nun romantik bir tatil bölgesi olarak adlandırılan Abant’ta deniz olmasa da göl manzaralı ve Abant havuzlu oteller tatilcilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Gölde yüzmek yasak olduğu için yaz aylarında konuklar havuzu olan işletmeleri tercih ediyor. Ayrıca Abant otel fiyatları her keseye uygunluğuyla dikkat çekiyor. Konforu ve huzur her mevsim yakalamak isteyenleri Abant havuzlu otel seçenekleri bekliyor… 

 

En Çok Tercih Edilen Abant Havuzlu Oteller

Abant havuzlu oteller, özellikle kış ve sonbahar mevsimlerinde havuz keyfi yaşamak isteyenleri ağırlıyor. Tertemiz ve sıcak havuzlarda, misafirler doyasıya dinleniyorlar. Müdavimleri olan ve en çok tercih edilen Abant havuzlu oteller:

 

Havuzlu Otellerin Avantajları

Lapa lapa kar yağarken sıcacık havuzlarda keyif yapmayı kim istemez? Yılbaşı, sömestr ve ilkbahar tatillerinin gözdesi Abant’ta, soğuk havalar size engel olmayacak. Yılın 365 günü hizmet veren havuzlarda ailenizle birlikte eğlenme ve dinlenme şansı bulacaksınız. Havuzlu otellerde kaldığınızda:

 

  • Dilediğiniz an yüzme şansınız var.
  • Abant’ın muhteşem manzarasına karşı yüzebileceksiniz.
  • Havuz etkinliklerine katılabilirsiniz.
  • Gün boyu sunulan sıcak ve soğuk içecek servisinden yararlanabilirsiniz.
  • Yemeklerinizi havuz kenarında ayrılan alanlarda yiyebilirsiniz.
  • Havuz partilerine katılabilirsiniz.
  • Yaz aylarında güneşlenme alanlarında keyif yapabilirsiniz.
  • Şezlongunuzu ayırtabilirsiniz.
  • Kalabalık tatil bölgelerinin dezavantajını yaşamazsınız.

Abant Havuzlu Otel Fiyatları – Kaçırılmayacak Erken Rezervasyon Fırsatları!

Abant otelleri günübirlik ve hafta sonu kaçamaklarının adresi olurken en çok tercih edilen oteller arasında havuzlu tesisler ilk sıralarda yer alıyor. Abant havuzlu otel fiyatları ise kişi sayısına, konaklama şekline, istenen ekstra hizmetlere ve oda tipine göre belirleniyor. Detaylı bilgi ve ideal Abant otelleri için tatil danışmanlarımız sizlere destek oluyor.

Tüm Abant otellerini incelemek için tıklayın…

 

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri