Abant Her Şey Dahil Oteller – Dört Dörtlük Bir Tatil!

 

Göl Kenarı Otel Fiyatları ve Fırsatları

Tertemiz havası, yemyeşil doğası, dağ ve göl manzaraları, kuş sesleri ve rengarenk çiçekleriyle , İstanbul ve Bolu’ya ulaşımı en kolay ve yakın doğa merkezi olan Abant, günübirlik ve hafta sonu tatillerinin gözdesi haline geldi. Abant her şey dahil oteller ise tatilcilerin en çok talep gösterdiği tesisler olmaya başladı.

Ancak Abant’ta her şey dahil otel bulmak o kadar kolay değil. Buradaki işletmelerin tümü yarım pansiyon konaklama imkanı veriyor. Dolayısıyla her şey dahil otel arayanlar Abant’a en yakın tatil merkezi olan Kartalkaya’dan yararlanabilirler.

Mütevazi ve sade bir tatil arayanlar ise şehrin gürültüsünden uzak, Abant’ın yarım pansiyon otellerini seçebilirler. Abant yarım pansiyon oteller, her şey dahil otelleri hizmetleri ve güler yüzlü personelleri ile geride bırakmaktadır.

 

Abant Yarım Pansiyon Oteller ve Sunulan İmkanlar

Abant yarım pansiyon oteller, konuklarına huzur dolu bir tatil sunmaktadır. Çam ağaçlarının ortasında, karlı dağların ve göl manzaralarının eşliğinde, konforlu odalarda konaklama fırsatı veren Abant otelleri, doğa ile iç içe tatil geçirmek isteyenler için kaçırılmayacak yerlerdendir. Her şey dahil otel fiyatları ile karşılaştırıldığında ekonomik tatiller sunmaktadır.

Ultra her şey dahil oteller gibi lüks konaklama hizmetleri veren Abant otelleri, kısa kaçamakların yanında iş dünyasının büyük organizasyonlarına, düğün ve nişan törenlerine, yılbaşı eğlencelerine ve özel günlere ev sahipliği yapmaktadır.

En çok tercih edilen Abant yarım pansiyon oteller:

 

Her şey dahil otel aramaktan vazgeçerek Abant’ın büyüsüne kapılanlar; trekkingden balıkçılığa, fayton gezilerinden kayağa kadar farklı aktiviteleri de gerçekleştirme olanağı bulacaklar. Bisiklet turları ve yamaç paraşütü merkezlerine de yakın olan Abant otelleri, sizlere dört dörtlük bir tatil sunacak.

400 kişiye varan konaklama kapasiteleri ile her şey dahil otelleri aratmayan Abant’ın konforlu otelleri:

 

Abant Gölü kenarında barbekü partileri, eğlenceli yarışmalar ve organizasyonlar da düzenleyen bu oteller, her şey dahil otelleri geride bırakmaktadır. Huzur ve rahatlık arayanların tercihi olmaktadır.

 

Abant Yarım Pansiyon Otel Fiyatları – Her Bütçeye Uygun Konaklama

Büyük Abant Oteli ve Abant Köşk Otel gibi göl çevresinde yer alan işletmeler, yarım pansiyon hizmet vererek misafirlerini ağırlarlar. Her şey dahil otel fiyatları ile karşılaştırıldığında daha ekonomik ücretler isteyen yarım pansiyon otellerde gecelik konaklama kişi başı 170 – 250 TL arasında değişmektedir.

SPA merkezi, restoran, havuz, spor salonları ve diğer hizmetleri ile müşteri memnuniyetini yüksek tutan Abant otellerinde gönül rahatlığı ile tatil yapmak mümkündür. Oteller ayrıca erken rezervasyon imkanları ile konaklama fırsatları sunmaktadır.

Abant Her Şey Dahil Otel Tavsiye – Kartalkaya Otelleri

Her şey dahil tatil yapmak isteyenler yakın bölgelerdeki otelleri tercih edebilirler. Abant’a en yakın lokasyon olarak Kartalkaya otellerini önerebiliriz. Dorukkaya ve Grand Kartal Otel her şey dahil otel seçenekleri arasında en çok tercih edilenledir.

Her şey dahil otel fiyatları ile bütçesini zorlamak istemeyen, hem dağlara hem ormanlara hem de masmavi göle komşu olmak isteyenler Abant otellerini es geçmemeliler. Abant otel ile unutulmaz bir tatil sizleri bekler…

 

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri