Abant Kahvaltı Yerleri – Taptaze Organik Lezzetler

 

En Çok Tavsiye Edilen Kahvaltı Mekanları

Doğayla iç içe geçireceğiniz tatiliniz sizi oldukça acıktıracak. Abant kahvaltı yerleri ise güne organik ve taze lezzetlerle başlamanızı sağlayacak. Abant Gölü manzarasında, usta aşçıların ellerinden çıkan yöresel kahvaltılıkların mis gibi kokusuna kendinizi bırakacaksınız.

Abant’a giderken ya da göl çevresindeki Abant kahvaltı mekanları sayesinde yörede yetiştirilen taze domatesler, salatalıklar, biberler ile ev yapımı meyve reçelleri, taze ekmekler, kaymaklar, ballar ve sıcacık çaylar sofranıza gelecek.

Ayrıca Abant Gölü çevresindeki oteller de konaklama imkanları dahilinde sizlere kahvaltı hizmetleri sunuyor. Gölün etrafında bulunan 3 tane büyük otelin kahvaltı salonu herkesi uygun fiyatlara kahvaltı yapmaya bekliyor. Bu lezzet şölenini kaçırmayın…

Abant Serpme Köy Kahvaltısı – Onlarca Çeşit!

Abant’ta kahvaltı yapmak için doğal köy pazarından taze ürünler alıp, halka açık piknik alanları üzerinde kahvaltınızı yapabilirsiniz. Ancak Abant’a gelmişken meşhur kahvaltı mekanlarını ziyaret etmelisiniz. Abant serpme köy kahvaltısı tadına doyamayacağınız lezzetleri sofranıza taşıyacak.

 

Abant göl kenarı kahvaltı mekanlarının ve yol üzerindeki mütevazi kahvaltıcıların sunduğu Abant serpme köy kahvaltısı içerisinde:

 

bulunuyor. Abant kahvaltı yerleri konuklarını tıka basa doyuruyor.

En Çok Tavsiye Edilen Abant Kahvaltı Mekanları

Abant kahvaltı, balık ve sucuk ekmek lezzetlerine klasikleşmiş bir bölge artık. Abant’ta kahvaltı yapmak isteyenleri ise tıklım tıklım dolu olan ve hizmetleriyle göz dolduran mekanlar bekliyor. Abant’a kadar yol boyu kahvaltı yerleri bulunuyor. Kocaman pencereleri, ferah, sıcak, abartısız ve hatta biraz salaş olan Abant kahvaltı mekanları sizleri bekliyor.

Otelde Kahvaltı Fırsatları

Abant otelleri kahvaltı fırsatları ile otel konforunda, göl manzaralı enfes kahvaltılar hazırlar. 2 kişi kahvaltı menüsü 75 TL’den başlayan fırsatlarla sunulur. Fırsat sitelerinden ya da Abant’a gittiğinizde otelden alabileceğiniz kahvaltı fırsatları sayesinde açık büfe Abant lezzetlerini tatma fırsatınız olur. Abant otel kahvaltıları için en çok tercih edilen işletmeler:

 

Abant’ta Kahvaltı Fırsatları

Abant otellerinin yerine yol üzerindeki ya da göl çevresindeki mekanlarda kahvaltı yapmak isterseniz kahvaltı salonlarının sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. En çok tercih edilen Abant kahvaltı mekanları:

 

 

Abant Kahvaltı Fiyatları – Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Abant kahvaltı fiyatları, yol üzerindeki tesislerde ekonomik olurken Abant göl kenarı kahvaltı mekanları daha pahalı hizmet veriyor. Serpme köy kahvaltıları hazırlayan yol üzeri işletmelerde kişi başı 20 – 30 TL ücret ödeyerek kahvaltı yapabilirsiniz.

Abant kahvaltı yerleri arasında göl kenarı otelleri de bulunurken bu tesislerde kişi başı ücretler açık büfe ya da menü içeriklerine göre belirleniyor. Yılın belirli dönemleri Abant kahvaltı fırsatları sunan lüks işletmeler, tatilcilerin göl kenarında kahvaltı yapmalarına olanak tanıyor.

Siz de Abant’ta kahvaltı yaparak güne başlamak, sonrasında doğal güzellikleri keşfetmek isterseniz yolunuzu Abant kahvaltı mekanlarına çevirebilirsiniz. Abant kahvaltı yerleri uygun fiyatları ve tadına doyulmaz lezzetleri ile sizleri bekliyor.

 

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri