Abant Restoranları – En Çok Tercih Edilen Yemek Yenilecek Yerler

 

Abant Restoranlar – Meşhur Alabalık Mekanları

Abant restoranları, aşçıları ile ünlü Bolu’nun eşsiz lezzetlerini sizlerle buluşturuyor. Doğanın en güzel renk tonlarını barındıran Abant Gölü çevresinde ve Abant yolu üzerinde birbirinden güzel yemekler hazırlayan restoranlar bulunuyor.

Abant’ta ne yenir sorusuna onlarca çeşidiyle cevap veren Abant restoran seçenekleri, Abant gezinizin tüm yorgunluğunu üzerinizden alıyor. Bölgede yetişen kırmızı ve iri benekli balıklar ile hazırlanan yemekler Abant misafirlerinin beğenisine sunulurken güveçte ve mangalda pişen alabalıklar göl manzaralı mekanlarda servis ediliyor.

Abant’ta yemek yenilecek yerler kadar ne yiyeceğinizin de büyük bir önemi var tabi ki. Abant otelleri ve restoranları, Osmanlı mutfak geleneğini yaşatarak:

 

gibi enfes yemek seçenekleri sunuyor.

 

Abant restoran menülerinde ayrıca; pancar ile yapılan coş, nişasta ve su ile hazırlanan palize, küllü çörek, paşa pilavı, mantarlı ve soğanlı cincile böreği, cevizli keşli erişte gibi farklı lezzetler de bulunuyor.

Aşçıların diyarı Bolu’da Abant göl restoran ve kafelerinde bugüne kadar yediğiniz en güzel yemekleri unutacaksınız. Köylerde ise ev yapımı ekmeklerle, reçellerle, yağlarla ve gözlemelerle karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatın tadını çıkarın…

En Çok Tavsiye Edilen Abant Restoranları

Abant restoranları, özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında Abant’ın eşsiz güzelliğine tanık olmak isteyen misafirlerini ağırlıyor. Abant göl restaurant seçenekleri ile yol üzerindeki mekanlar tıklım tıklım doluyor. Hafta sonu ve hafta içi kaçamaklarına ev sahipliği yapan Abant’ta tadına doyulmaz lezzetler sizi bekliyor.

Abant Otel Restoranları

Abant’a gelmişken göl manzaralı restoranlarda yemek isterseniz Abant restoran fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 2 kişi 100 TL’den başlayan fırsatlarla açık büfe Bolu lezzetlerini tadabilirsiniz. En çok tercih edilen Abant otel restoranları ise şunlar:

 

Abant Restoranları

Abant otel restoranları yerine yol üzerinde ya da yakın çevrede yemek ihtiyaçlarınızı karşılamak isterseniz farklı menüler hazırlayan restoranlarla karşılaşabilirsiniz. Makul ücretlerle yemek yiyebileceğiniz Abant restoranları:

 

 

Abant restoranları, kendilerine özgü lezzetleriyle misafirlerini her mevsim Abant’a bekliyor. Yöresel sofralardan dünya yemeklerine kadar farklı menüler hazırlanıyor.

Abant Restoran Fiyatları – Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Abant restaurant fiyatları, mekanın Abant Gölü’ne yakınlığı, dekorasyonu, menüsü ve sunduğu imkanlar ile belirleniyor. Abant göl kenarı restoranları pahalı olurken yol üzerindeki işletmeler daha uygun fiyatlar sunuyor. Kişi başı 50 – 100 TL arasında yemek fiyatları ile karşılaşabiliyorsunuz.

Abant’ta yemek yenilecek yerler ve restoran seçenekleri geniş olduğu için, misafirler damak zevklerine uygun menüler bulabiliyorlar. Ayrıca Abant otel restoranları da açık büfe ve alakart menüleri ile konuklarına zengin yemek seçenekleri sunuyor. Göl manzarası eşliğinde şaraplar ikram ediliyor, yağan karlara inat sıcacık ortamlarda yenen yemeklere hoş sohbetler eşlik ediyor…

 

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri