Abant’ta 14 Şubat Sevgililer Günü Sürprizi – Romantik Bir Tatil

 

Baş Başa Unutulmaz Zamanlar – Abant’ta Sevgililer Günü

Abant’a en çok yakışan mevsim kıştır belki de… Bembeyaz karların örttüğü ağaçlar, donmuş göl ve dağ manzaraları, Abant’ta kış mevsiminin en iyi örnekleridir. Özellikle romantik çiftlerin tercih ettiği Abant, 14 Şubat Sevgililer Günü için de en çok ziyaret alan lokasyonlardan biridir. Aralık ayında yağmaya başlayan kar, yılbaşı ve Şubat ayı başlarında daha da çoğalarak muhteşem manzaralar oluşturur. Sevgililere ve evli çiftlere de Abant’ta sevgililer günü atmosferinin tadını çıkarmak kalır.

Ankara ve İstanbul gibi iki büyük şehre yakın olması nedeniyle günübirlik 14 Şubat Sevgililer Günü kaçamağına ev sahipliği yapan Abant, çam ormanları içinde yer alan otelleriyle sevgilileri ve evli çiftleri ağırlamaktadır. Bu mevsimde yürüyüş yapanları, mangal başında yemek yiyenleri ve fotoğrafçıları görmek mümkündür.

 

14 Şubat Sevgililer Günü Abant’ta Nasıl Geçer?

Abant kış mevsiminde bembeyaz kar örtüsünün altına gizlendiği için bölgeye gelen misafirler kış etkinlikleri yaparlar. 14 Şubat sevgililer günü otelleri arasından Abant otellerini tercih edenleri de Abant’ın kış etkinlikleri beklemektedir.

Abant’ın en yüksek noktası olan Keltepe’ye doğru yürüyüş, göl kenarında kış mevsiminin olmazsa olmazı mangalda sucuk ziyafeti, göl kenarında fotoğraf çekimleri, Abant çevre köylerinden gelen yöresel ürünlerin satıldığı dükkanlar Abant’ta sevgililer günü geçirenlerin ilk durakları ve etkinlikleri olmaktadır.

Abant kış mevsiminde sevgilileri doğal manzaralarının yanında yaban kazları, yaban ördekleri, balıkçıl, sakarmeke, karabatak, turna; yırtıcılardan; şahin, doğan, atmaca, baykuş; diğer kuşlardan; toygar, alakabak, karatavuk, bülbül, ispinoz ve saka gibi canlılar da karşılamaktadır. Abant’a 14 Şubat Sevgililer Günü için gelenler doğa ile iç içe bir tatile hazır olmalıdır.

Abant’ta kış mevsiminde ve 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yapılacak diğer aktiviteler:

  • Göl etrafında yürüyüşler yapabilirsiniz.
  • Kartopu savaşları düzenleyebilirsiniz.
  • Kayak merkezinde kış sporları yapabilirsiniz.
  • Kayak merkezine gidemediyseniz; yamaçlardan aşağıya kızak, bot veya şambrel ile kayabilirsiniz.
  • Fotoğraf meraklısı bir çiftseniz Abant ‘ta sevgililer günü fotoğrafları çekebilirsiniz.
  • Şömine başında keyifli sohbetler edebilirsiniz.
  • Göl manzaralı kapalı havuzlarda yüzebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü için Abant’ı tercih ettiğinizde huzura ve sakin bir atmosfere hazır olun. Abant kış mevsiminde sahip olduğu güzellikler ve kaliteli otellerle sizlere unutamayacağınız bir deneyim yaşatacaktır.

 

14 Şubat Sevgililer Günü Abant Otel Fırsatları!

Sevgililer günü hediyesi olarak Abant’ta ufak bir kaçamak yapmaya ne dersiniz? Sevgililer günü otelleri, sizlere kaçıramayacağınız bir fırsat sunuyor. Konaklama, gezi ve eğlence programları dahil sevgililer günü fırsatları hazırlayan işletmeler, sizleri göl manzaralı odalarında ağırlıyor.

SPA merkezleri, spor salonları, kapalı havuzları ve göl manzaralı restoranları ile unutamayacağınız bir Sevgililer Günü yaşamanızı sağlayan Abant otelleri, hem kış mevsiminin hem de bu özel günün tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Sevgililer Günü otel fırsatları ile siz de eşinizle ya da sevgilinizle Abant’ın tadını çıkarabilirsiniz. Abant’ta sevgililer günü için yüksek ücretlerle tatil yapmak istemiyorsanız erken rezervasyon otelleri ile odanızı şimdiden ayırtabilirsiniz. Hem ekonomik hem de romantik bir tatil yapabilirsiniz.

14 Şubat’ta Sevgiliniz İçin Sürpriz Organizasyonlar!

Abant kış mevsiminde âşıklara ev sahipliği yaptığı için 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de dolup taşar. Sevgililer Günü Otelleri, çiftlere özel eğlence programları ve diledikleri organizasyonları hazırlar. Bu özel günde evlilik tekliflerinin sayısı oldukça artar.

Siz de sevgililer günü hediyesi olarak evlilik teklifi yapmayı düşünüyorsanız, Abant otelleri ile iletişime geçebilirsiniz. Abant’ta sevgililer günü fırsatları sayesinde özel organizasyonlarınızı da ekonomik bir şekilde planlamış olursunuz.

Abant 14 Şubat Sevgililer Günü otellerinde yerinizi hemen ayırtın, göl manzaralı restoranlarda romantik yemekler yiyin, lapa lapa yağan kar manzaralarına karşı hoş sohbetler edin… Abant otel sevgililer günü fırsatlarını kaçırmayın…

 

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri