Abant SPA Otelleri – Şehir Hayatına Ufak Bir Mola

 

Abant Wellness ve Masaj Merkezleri – SPA Otelleri Tatil Fırsatları

Abant SPA otel seçenekleri, sağlık turizmi sezonunda dolup taşıyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında dinlenmek ve yenilenmek isteyen konuklarını ağırlayan Abant SPA otelleri, şifa dağıtan havuzları ve güzellik merkezleriyle dikkat çekiyor. Yılın 365 günü misafirlerine kapılarını açan Abant otelleri, wellness hizmetlerini her geçen yıl geliştiriyor, erken rezervasyon fırsatları ile ufak kaçamaklar yapmanızı sağlıyor.

Şehirden kaçmak, dinlenmek ve kendini dinlemek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat olan Abant SPA oteller; huzur bulmak ve dinç olmak isteyenleri bekliyor. Lüks otellerin konuklarına sunduğu imkanlardan biri olan SPA hizmetleri içerisinde masaj, sauna, hamam ve güzellik uygulamaları yer alıyor.

 

SPA Otel Fırsatları ve Sunulan İmkanlar

Abant SPA tesisleri, farklı oda tipleri ile konuklarını ağırlarken termal havuzlardan spor etkinliklerine; Türk ve dünya mutfaklarına özgü lezzetlerden özel aile banyolarına kadar ayrıcalıklı imkanlar sunmaktadır.

Abant SPA otelleri misafirleri için:

 

hizmetlerini yıl boyu hazır tutmaktadır.

Sağlığına kavuşmak, şehir hayatının stresinden uzaklaşarak yenilenmek ve dinlenmek isteyenleri ağırlayan Abant SPA otelleri kaliteli otel imkanlarıyla talep görmeye devam etmektedir.

Önerilen Abant SPA Otelleri

Abant’a kış mevsiminde gelen misafirler otellerinin sunduğu SPA ve masaj hizmetlerinden yararlanabilirler. Bölgede en çok önerilen SPA otelleri:

 

Göl çevresinde yer alan bu 3 otel, lüks konaklama imkanları ve eşsiz manzaralarıyla tatilcilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Masaj hizmetleri, hamam ve güzellik merkezleri ile sağlıklı bir tatil adresi olmaktadırlar.

Ayrıca Bolu termal oteller de kaplıca hizmetleriyle önerilenler arasında yer almaktadır.

  • Sarot Termal Otel
  • Bolu Thermal Otel
  • Gazelle Resort Otel kaplıca otelleri en çok tercih edilenlerdendir.

 

SPA Otel Fiyatları – Her Mevsim Fırsat!

Abant’ta lüks otellerde SPA hizmeti verildiği için oda ücretleri tesisin tüm özelliklerine göre belirlenmektedir.
SPA otel fiyatları 190 – 250 TL arasında değişmektedir.

Bolu termal otel misafirleri ise daha ekonomik şekilde konaklarlar. Kaplıca fiyatları, 100 – 250 TL arasında ücretler talep etmektedir. Her biri birbirinden kaliteli bu tesisler konuklarının memnuniyeti için hizmetlerini seferber etmektedir.

Eğer siz de İstanbul ya da Ankara gibi Abant’a yakın şehirlerde yaşıyorsanız Abant otel fırsatlarını kaçırmayın, kampanyaları yakından takip edin. Abant oteller sayfamızı ziyaret edin…

 

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri