Abant Yılbaşı Programları ve Fiyatları – 2017’yi Abant’ta Karşılayın!

 

Sanatçılı Yılbaşı Otelleri – Abant’ta Yeni Yıl Partisi!

Abant yılbaşı otelleri 2017 programları ile dikkat çekmeye başladı. Yeni yeni hazırlanan yılbaşı programları, her sene olduğu gibi bu sene de misafirlerini dolu dolu eğlenceye davet ediyor. 31 Aralık gecesi göl ve dağ manzaraları otellerde yeni yılı karşılamak isteyenler odalarını geç olmadan ayırtıyorlar. Erken rezervasyon fırsatları sayesinde de yılbaşı gecesinin yüksek konaklama fiyatlarından korunmuş oluyorlar.

Siz de Abant yılbaşı programları ile eğlenceyi sınırsız yaşamak ancak yüksek ücretler ödememek için yılbaşı fırsatlarından yararlanın. Yeni yılı lapa lapa yağan kar manzaraları eşliğinde, ünlü sanatçıların performanslarıyla kutlayın!

 

Yılbaşı Otelleri 2017 Programları – Sanatçılı Yılbaşı Otelleri

Sanatçılı yılbaşı otelleri, konuklarına Türkiye’nin ünlü sanatçılarını dinleme imkanı sunarken gecenin ilk dakikalarına sürpriz şovlar hazırlıyor. Abant yılbaşı programları:

 

Abant otel programları, yılbaşı yemeğinin hemen ardından düzenlenen sanatçı ve DJ şovları ile hareketlenecek. Yarışmalar ve dansçı gösterileri ile gece devam ederken yeni yıl için hep birlikte geri sayım yapacağız. Yeni yılın ilk gününde ise bizleri bembeyaz bir Abant karşılayacak.

Yılbaşına Özel Program Yapan Abant Otelleri

Unutulmaz bir yılbaşı partisi ile karşılaşacağınız Abant’ta, göl çevresindeki oteller 2017 programlarıyla sizleri cezbedecek. Abant ve Abant Gölü çevresinde yılbaşı tatilini geçirmek isteyenleri büyük bir keyifle ağırlayan işletmeler, ünlü sanatçıları ve gösteri ekiplerini ağırlayarak eğlenceli ve unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamanızı sağlıyor.

Taksim International Abant Palace “Ayda” İle Hareketleniyor!

Abant’ın en iyi otelleri arasında yer alan Taksim International Abant Palace, 2017 yılında O Ses Türkiye yarışması ile ünlenen Ayda’yı konuk ediyor. 400 kişilik restoranında konuklarını ağırlayacak olan Abant Palace yılbaşı programı:

  • Gala yemeği
  • Sahne performansı
  • İkram servisi

Taksim International Abant Palace yılbaşı programı fiyatlarına konaklama ve limitsiz yerli içki de dahildir. Misafirler yılbaşı partisinin tadını Abant’ın göl kenarındaki bu muhteşem otelinde geçirecekler!

 

Abant Yılbaşı Otel Programları Çok Yakında Bu Sayfada!

Abant 2017 yılbaşı programları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Yılbaşı otel programları belirlendikçe bizler de otellerin 31 Aralık eğlence içeriklerini sizlerle paylaşacağız. Abant yılbaşı programları ve fiyatları için sayfamızı takip edin…

Abant Yılbaşı Otel Fiyatları – Fırsatları Kaçırmayın!

Abant otelleri, yeni yıl yaklaşırken otel fiyatlarını da belirlemeye başladı. Kaliteli hizmetlerinin yanında yılbaşı otel fırsatları sunan tesisler şimdiden erken rezervasyon için talep görüyor. Siz de doğanın kalbinde, bembeyaz kar manzaralarına karşı eğlenceli bir yılbaşı düşlüyorsanız elinizi çabuk tutun ve Abant’ın yılbaşı programları için odanızı ayırtın…

Yılbaşına özel ödeme seçenekleri ve kampanyaları ile bütçenizi sarsmadan yeni yıla Abant’ta merhaba deyin…

 

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri