Günübirlik ve Hafta Sonu Tatil Yerleri – Abant’a Yakın Bölgeler

 

Abant’a Yakın Popüler Tatil Merkezleri

Abant günübirlik tatil yerleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Abant, göl manzaralı otelleri ve romantik atmosferi ile yaz-kış tatilcilerin ilgisini çeken bir bölgedir. Hafta sonu tatil bölgeleri arasında da lider olan bu cennet köşesi, merkezi konumu ile farklı güzelliklere de komşudur.

Abant’a alternatif yakın tatil yerleri de Abant gibi sakin ve huzurlu bir tatil isteyenler için ilgi çekici olmaktadır. Abant otelleri tatilcilere havuz, toplantı ve organizasyon, restoran ve eğlence hizmetleri sunmaktadır.

Günübirlik tatil bölgeleri Abant’a gelmişken çevresini de yakından görmek için kaçırılmayacak bir fırsattır. Bisiklet ve fayton turuna çıkabileceğiniz, piknik ve kamp yapabileceğiniz, köyleri gezerek bol bol fotoğraf çekebileceğiniz, yöresel lezzetlerin tadına bakacağınız, yemyeşil ormanlarda doğayı dinleyeceğiniz, sevdiklerinize hediyeler alacağınız Abant’a ve İstanbul’a yakın tatil yerleri:

 

Cuma gününden hareketle, Cumartesi ve Pazar günlerinizi aktivite dolu bir tatile ayırmak istiyorsanız siz de Abant’a yakın hafta sonu tatil bölgelerini tercih edebilirsiniz.

 

Kış Tatil Bölgeleri – Kayak Yapmaya Gidiyoruz!

Her mevsim tatil yapabilmenize imkan veren cennet ülkemizde kış mevsiminde ise kayak merkezleri dolup taşıyor. Uludağ, Kartepe ve Kartalkaya konuklarına bembeyaz dağların arasında kaliteli konaklama hizmetleri veriyorlar. İstanbul’a yakın tatil yerleri arasında olan kayak merkezlerinde kayak, snowboard ve diğer kış sporlarını yapabileceğiniz, sıcak havuzlara sahip, açık büfe lezzetlerle dolu kayak merkezlerinde SPA ve güzellik merkezleri, kayak hocaları, toplantı ve organizasyon imkanları, her biri konforlu şekilde döşenmiş odalar da sizleri bekliyor.

Hafta sonu tatil bölgeleri arasında Abant’a yakın Kartalkaya kayak merkezi özellikle öğrenci gruplarını ve kayak ekiplerini ağırlıyor. Abant otellerinde kalanlar da kayak pistlerine kolayca ulaşarak kış sporları yapabiliyorlar.

Ünlü sanatçıların konserlerine ve winter fest organizasyonlarına ev sahipliği yapan kış tatil bölgelerinden en çok tercih edilenler:

 

Günübirlik tatil yerleri arasında da yer alan kayak merkezlerine günübirlik turlar da düzenleniyor. Kış sporları yapmak isteyenler ancak vakit bulamayanlar kısa kaçamaklarla bölgeye gidiyorlar. Tur fiyatları uygun olunca pistler de kalabalıklaşıyor tabi…

Popüler Tatil Bölgeleri – Yakın Tatil Yerleri

Tatile gideceğimiz yer hem Abant’a yakın hem de popüler olsun diyorsanız şehir merkezi olan Bolu’ya uğrayabilirsiniz. İstanbul ve Ankara gibi büyük kentlere de yakın olan Abant’tan dilediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bolu’da Seben Kaya Evleri, Yıldırım Beyazıt Camii, Süleyman Paşa Camii, Akşemseddin Türbesi, Orta Hamam gibi tarihi mirasları ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda günübirlik Yedigöller turu sayesinde Abant’a eş değer güzellikte olan Yedigölleri tanıyabilir, bol bol fotoğraf çekersiniz.

 

Abant’a Uzak Tatil Yerleri – Eğlenceye Doymak İsteyenlere Özel!

Türkiye 4 mevsimin yaşandığı bir ülke olarak turizmde dünyanın en elverişli ülkeleri arasında yer alıyor. Abant gibi tatil bölgeleri sakinlikleriyle bilinirken popüler tatil merkezleri ise binlerce turisti ağırlamaları ile tanınıyor.

Lüks konaklama seçenekleri ve imkanları sunan popüler tatil bölgesi otelleri, deniz manzaralı odaları, açık büfe restoranları, her şey dahil konaklama seçenekleri, spor merkezleri, güzellik salonları, transfer hizmetleri, casinoları, konserleri, sürpriz aktiviteleri, plajları ile sizleri bekliyor. Odanızı ayırtmak için inceleyebileceğiniz tatil yerleri:

 

Günübirlik ya da hafta sonu tatil bölgeleri olarak sayfamızdaki seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Tatil programımızı siz yapın diyorsanız da Abant otel tatil danışmanlarımızı arayabilirsiniz…