Yedigöller – Abant – Aladağlar Turu 250 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

Yedigöller - Abant - Aladağlar Turu

 

Abant Yedigöller Aladağlar Tur Programı

1. GÜN CUMARTESİ: GÖYNÜK – SÜNNET GÖL – ABANT GÖLÜ – MUDURNU

Değerli misafirlerimiz, 07.00 İncirli Ömür Önü – 07.30 Beşiktaş Yıldız Parkı – 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi – 08.15 Kartal Köprüsü- 08.30 Çayırova Mc Donalds Önünden – 09.00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit – Adapazarı yönünden) 09.40 Adapazarı Otoban Çıkışı Total Benzin İstasyonu katılacak misafirlerimizle Tatil Home otobüs içi ikramları eşliğinde bölgeye gelen ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e hareket ediyoruz. Şehirde Akşemsettin Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamamını ve 1923 – 24 yılları arasında İstiklal zaferimizin anısına yapılmış, 1960’ta tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesi’ni aşağıdan fotoğraflama imkânını buluyoruz. Göynük gezimiz sonrası günün tüm yorgunluğunu atabileceğimiz, bir doğa harikası 820 m rakımdaki Sünnet Göl’e doğru devam ediyoruz. Sünnet Göl’de yürüyüş ve serbest zaman sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış olan Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan görüyoruz. Mudurnu’daki gezimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Ardından Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde yürüyüş yapabilir ya da dilerseniz fayton veya atla gezinti yapabilirsiniz. (Ekstra). Abant gezisi sonrası otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN PAZAR: YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI – CENNET GÖL – ALADAĞLAR

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Batı Karadeniz Bölgesi’nin en zengin bitki örtüsüne sahip olan, ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine minibüslerle hareket ediyoruz. Burada yedi tane doğal, altı tane de yapay göl göreceğiz. Sonrasında mangal keyfi yapıp (Ekstra) (Gölcük Gölü’nde yapılabilir) Serbest yürüyüş sonrasında geldiğimiz yoldan geri dönüyoruz. Yedi Göller gezimiz sonrası bu bölgede bulunan en önemli ve güzel göllerden Cennet Göl (Gölcük Gölü) gezisine doğru yol alıyoruz. Cennet Göl’de geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından Batı Karadeniz Bölgesi’nin en zengin bitki örtüsüne sahip Bolu’nun 25 km güneyindeki dağ yamaçları üzerinde orman alanları arasında yer alan Aladağlar’ı geziyoruz. Gezilerimizin ardından İstanbul’a doğru yol alıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Tatil Home organizasyonunda görüşmek üzere, üzülerek sizlere veda ediyoruz. Hoşçakalın.

ulasim-otobus

Fiyata Dahil Olan Hizmetler;

 • Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Mercedes Tourısmo veya Travego vb. Otobüsler İle Ulaşım
 • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
 • Tatil Home Otobüs İçi İkramları
 • Tatil Home Güvencesi
 • Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
 • Ek Hizmetler
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Otobüs için 14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler;

 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Oteller İki Kişilik Oda Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişilik Oda Tarih
Von Club Abant 260 TL 250 TL 310 TL 15.10.2016 – 16.10.2016

Tur Rezervasyon Formu

Adı Soyadı

Email Adresi

Telefon Numarası

Katılacak Kişi Sayısı

Mesaj

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri